Telefon
WhatsApp
Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Akustik Piramit Ses Yalıtım SüngeriAkustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Piramit süngerler yüzeyi piramit profil formu şeklinde olan akustik mekanlarda sık kullanılan yalıtım ürünüdür. Ses yalıtımı,yankı yalıtımı ve akustik izolasyon sağlayan farklı renk ve desenlerdeki özel üretimi gerçekleştirdiğimiz ürünlerdir.

Piramit Sünger UygulamasıAkustik Sünger Uygulaması

 

Yanmaz, alev almaz piramit sünger akustik ses yalıtım süngerleri Ankara satış ve uygulama ofisimiz artık hizmetinizdedir. İki farklı ses oluşumundan hava oluşumlu olan seslerin yutumunu sağlamaktadır. Ham maddesi siyah olan modellerde poliüretan, basotect dediğimiz ürünlerde ise melamin ham maddeden üretimi gerçekleştirilmektedir.

Melamin Piramit SüngerRenkli Akustik Piramit Sünger

Esnek yapısı ile kolay şekillendirilip,kesilebilen ve uygulaması kolay ürünlerdir. Duvar ve tavanlarda akustik ses yalıtımı sağlaması amacıyla kullanılmaktadır. Ortamda derakotif bir görünüm sağlanmak isteniyorsa renkli ve desenli olanlarından seçim yapabilirsiniz. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri olan yanmaz akustik süngerlerin üretimi tarafımıza ait olup ham maddeleri Belçika ve Almanya'dan temin edilmektedir.

Ses Yalıtım SüngeriAkustik Sünger

PİRAMİT SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Yanmaz bir malzemedir.Ateşle temasında erimez.
  • Rutubetten ve nemden etkilenmez.Küflenmez ve leke tutmaz.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilir.
  • Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • Bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

Yanmaz Akustik Piramit SüngerPiramit Sünger Ses Yalıtım Uygulaması

PİRAMİT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, hava alanları, atış poligonu, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, disco - bar, piyano odası, bateri odası, reji odası, akustik oda, akustik kabin, konser salonu, prova odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Piramit Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

PİRAMİT AKUSTİK SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

piramit akustik sünger ses yutum verileri

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.