Tekno Touch Piramit Sünger

Tekno Touch Piramit Sünger | Kadife Kaplı Akustik Piramit Sünger

Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilen tekno touch piramit süngerler akustik süngerlerdir. Tekno touch piramit sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar.Farklı renk seçenekleri mevcuttur.Standart olarak 30 mm - 40 mm kalınlıklarda ve 50 cm * 50 cm ölçülerde üretilir.  Tekno touch piramit sünger yapışkanlı yada yapışkansız olarak üretilmektedir. Yapışkansız olanlar solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Yapışkanlı modeli ise uygulamada kolaylık sağlanması açısından üretilmektedir. 

Tekno Touch Piramit SüngerRenkli Piramit Sünger

Esnektir ve uygulaması kolaydır. Yüzeyine flok kaplama işlemi uygulanarak oluşturulur. Hammade olarak 2 farklı şekilde üretilir. Hammaddesi melamin olarak üretilenler yanmazlık özelliktedir, antibakteriyeldir ve ses yutum oranı daha fazladır. Diğer bir seçenek olan poliüretan ham maddeli tekno touchlar ise yanmaz özelliği bulunmamaktadır.

Akustik Piramit SüngerKadife Kaplı Piramit Sünger

Tekno touch piramit süngerle özellik bakımından aynı olan spesiyal, yumurta, düz, labirent  gibi şekilli, şekilsiz modelleri de mevcuttur, sadece şekil olarak tekno touch piramit süngerden farklıdırlar. Tekno touch piramit süngerler ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamasında kullanılan akustik süngerlerdir. Ses emicilik özelliği mevcuttur ve bu özelliği sayesinde ortam akustiği düzenler.

Piramit Ses Yalıtım SüngeriFlok Kaplı Piramit Sünger

Yankı, eko gibi ses olaylarının oluşmasına engel olur. Kullanım alanları akustik oda, Stüdyo, müzik odası, ses kayıt odası, enstrüman, çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, disco, bar, binalar, toplantı odası, konferans salonu, çağrı merkezleri, ofis, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir ve aralarında çok fark yoktur.Firmamız ile iletişime geçerek ürünü temin edebilir istenildiği taktirde profesyonel ekiplerimiz tarafından keşif yapılabilir, ses yalıtımı uygulaması sağlanabilir.

Tekno Touch Piramit Sünger UygulamasıTekno Touch Piramit Sünger Kullanım Alanları

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.