Telefon
WhatsApp
Akustik Sünger

Akustik Sünger | Yankı ve Eko Engelleyici Ses Yalıtım Süngeri

Akustik SüngerYanmaz Akustik Sünger

Akustik ses yalıtım süngerleri uygulamalarda yankı kesmek ve akustik düzenleme sağlayabilmek için birebir üretilmiş ürünlerdir. Akustik süngerlerin her alan için kullanılabilir özellikte olduğunu ilk olarak söyleyelim.Akustik süngerler modelleri ve yoğunluklarına göre farklı alanlarda kullanılabilir.Süngerler poliüretan ve melamin köpükten üretilenler olarak iki çeşittir.

Akustik Sünger UygulamasıDuvar Ses Yalıtımı

Poliüretan ve melamin köpükten üretilen akustik süngerlerde spesiyal,labirent,piramit,yumurta ve düz sünger olarak modeller mevcuttur.Hepsinin amacı yankıyı kesip rahatsız edici sesi ortadan kaldırmaktır. Melamin köpükten üretilen süngerlere akustik melamin süngerler denir. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerden en önemli avantajı antibakteriyel özellikte olmasıdır.

Basotect Melamin SüngerAkustik Melamin Sünger

Akustik süngerler yanıcı değildir.Test edilmiş ve onaylanmış olduğunu kanıtlayacak,tüm özelliklerini bildirecek belgelere sahiptirler. Yukarıda görmüş olduğunuz akustik süngerlerin 50-70 ve 90 dansite yoğunlukta olanları mevcuttur. Aşağıdaki resimde gördüğünüz süngerlerin yoğunlukları diğer süngerlere oranla daha düşüktür.

Tavan Ses YalıtımıBasotect Melamin Sünger Uygulaması

Ancak kullanıldıkları alanda istenilen yankı kesilir.Akustik süngerlerden biri olan tekno touch süngerlerde poliüretan köpükten üretilir ancak üzeri kadife kumaş ile kaplanır. Tekno touch süngerlerin 12 ye varan renk kapasitesi varken diğer süngerlerin bu kadar renk kapasitesi yoktur.Ancak beyaz,gri ve siyah renkleri elimizde mevcuttur.

Dekoratif SüngerAkustik Köşe Süngeri

Akustik Sünger UygulamasıAkustik Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.