Akustik Yumurta Sünger

Yumurta Sünger | Akustik Viyol Ses Yalıtım Süngeri

Yumurta SüngerYanmaz Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Süngerler mükemmel ses yutma değerlerine sahip sesin dengeli bir biçimde emilimini sağlamaktadırlar. Toza karşı folyo kaplı bantlı veya bantsız üretilebilmektedir. 

Akustik Yumurta SüngerYumurta S Yalıtım Süngerİ

Ses yalıtım sisteminin bir parçası ve ses yalıtımına faydalı olmakla birlikte ses enerjisinin yansımalarını engellemektir. Akustik Yumurta Süngerler Poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler.

Renkli Yumurta SüngerBariyerli Melamin Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Süngerler Sinema, Tiyatro, Fabrika, Müzik Stüdyoları, Ofis gibi ortamlarda kullanılan yumurta kabı formunda üretilen süngerlerdir. Kalınlık ve yoğunluklarına göre değişkenlik gösteren akustik süngerlerin fiyatı uygundur.

Yumurta Sünger UygulamasıAkustik Sünger Uygulaması

Ses temposunun fazla olduğu alanlarda ses yalıtımı veya ses izolasyonu uygulaması yapılacaksa akustik süngerin epdm bariyerle birlikte kullanılması önerilmektedir. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve aşınma gibi durumlara maruz kalmamaktadırlar. Ses Yalıtım uygulamalarında kullanılan akustik süngerler bir çok alanda kullanım olanağı sağlamaktadır.

YUMURTA SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Yanmaz bir malzemedir. Ateşle temasında erimez.
  • Rutubetten ve nemden etkilenmez. Küflenmez ve leke tutmaz.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • Bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Sıcaklık daynımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

Akustik Ses Yalıtım SüngeriYumurta Sünger Kullanım Alanları

Yumurta Sünger Kullanım Alanları

Hava alanları, atış poligonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonu, prova odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Yumurta Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

YUMURTA AKUSTİK SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

yumurta akustik sünger ses yutum verileri

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.