Telefon
WhatsApp
Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli Sünger | Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli süngerler ses izolasyon ve ses yalıtım süngerleri uygulamalarının vazgeçilmezidir. Çünkü süngerler tek başına kullanıldığında yeterli görev göremeyebilir. Bu gibi durumlarda ses yalıtım süngerlerinin bariyerli üretilen çeşidinden kullanılır.Bariyerli süngerler akustik sünger ve bondex süngerpan süngerlerde bulunur.Akustik süngerlerin piramit,labirent,spesiyal,yumurta,düz ve tekno touch olanlarında bariyer bulunabilir.

Bariyerli ses yalıtım süngerleri

 

Bariyerli Labirent SüngerBariyerli Melamin Yumurta Sünger

Bu sayede hem akustik düzenleme hemde ultra ses yalıtım süngeri özelliği kazandırır. Rebonded süngerpanlar başlı başına ses kesici olmasının yanında bariyerli modelleri ile birlikte kullanıldığında daha yüksek performans gösterebilir. Süngerpan akustik sünger olmadığı için süngerpan ve akustik süngerin laminasyon ile oluşturulmuş halini kullanarak hem ciddi ölçüde ses yalıtımı hemde akustik düzenleme sağlanır.

Bariyerli Piramit SüngerBariyerli Melamin Special Sünger

Bariyerli süngerleri kullanmanız gereken yerler sesin yüksek olduğu alanlar olmalıdır.Aksi taktirde düşük ses için bu ses yalıtım malzemesini kullanmak fazla maliyete girer.Bariyerli süngerleri duvar ses yalıtımı,tavan ses yalıtımı ve zemin ses yalıtımı uygulamaları için kullanabilirsiniz.Veya bir tekne yada gemi işletiyor ve motor sesinden rahatsız oluyorsanız motorun etrafına bu malzemeyi kullanarak ses kesimini sağlayabilirsiniz.

Bariyerli Akustik Bondex SüngerBariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli akustik süngerler yanmaz özelliktedir ancak bariyerli bondex süngerpanın böyle bir özelliği yoktur. Uygulamaları da gayet kolaydır.Yapmanız gereken şey sünger yapıştırıcısı alarak bu malzemeyi süngere veya süngeri uygulayacağınız mekana sürdükten sonra süngeri hafif elle pres yaparak uzun ömürlü kullanımını sağlamak.

Bariyerli Sünge0r UygulamasıBariyerli Sünger Kullanım Alanları

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.