Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger | Ağır Ses Bariyerli İzolasyon Süngeri

Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded bondeks süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri çeşitidir. 

Bariyerli Labirent SüngerBariyerli Yumurta Sünger

Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses olaylarını gidermek amaçlı kullanılır. Yumurta, Piramit, Labirent gibi formlarda üretilebilir. Bariyerli süngerler yüksek frekanslı seslerin engellenmesinde kullanılan ses yalıtım süngeridir. İki akustik veya bondeks süngerpanın arasına epdm ağır kurşun ses yalıtım bariyeri uygulanarak yapılır.

Bariyerli Piramit SüngerBariyerli Akustik Melamin Sünger

Ortamda oluşan sesin boyutuna göre malzeme seçimi yapılmalıdır.Örnek vermek gerekirse az ses oluşan bir ortamda bariyerli akustik sünger kullanmaya gerek yoktur.Fakat Aşırı derecede yüksek sesli bir ortamda hem dışarıdan gelebilecek sesleri hemde içeriden dışarıya çıkabilecek sesleri engellemek, ortamada güzel bir görüntü katmak adına Bariyerli akustik süngerler kullanılmalıdır.

Bariyerli Akustik Sünger UygulamasıBariyerli Akustik Sünger Duvar Ses Yalıtımı

Üst yüzeyinde kullanılan akustik süngerler ortam akustiğini düzenleyip yankı,eko gibi ses olaylarının  çözümünü, hemde ciddi bir ses yalıtımı sağlar.Ortamda kullanılacak olan malzeme ortam akustiği, ve ses yalıtımı için önemlidir, yalıtım tecrübeli ekipler tarafından uygulanırsa kaliteli verim sağlanabilir.Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bariyerli Akustik SüngerlerBariyerli Akustik Sünger Tavan Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.