Telefon
WhatsApp
Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Labirent SüngerBasotect Piramit Sünger

Yüzeyi farklı formlarda üretilen, gri ve beyaz renk seçeneği olan, ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında kullanılan süngerdir. Melamin köpükten elde edilmektedir. Kalınlıkları 30 mm ve 40 mm dir. Düz ve desenli olarak üretilmektedir.

Basotect Spesiyal SüngerBasotect Yumurta Sünger

Basotect melamin sünger düz, yumurta, piramit, labirent ve spesiyal formlarında üretilmektedir. Antibakteriyel özellikte bir süngerdir. Yanmaz süngerler sınıfına basotect melamin süngerde girmektedir. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tavan ve duvarlara uygulanmaktadır.

Basotect Düz SüngerBasotect Melamin Sünger Modelleri

Ortam akustiği düzenleyerek seslerin kaliteli duyulmasını sağlayan melamin sünger epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Şiddetli gürültülerin kesilmesi amaçlanıyorsa epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılmalıdır. Üst seviyede bir performans sağlamaktadır.

Basotect Melamin SüngerBasotect Melamin Sünger Uygulaması

Özellikle antibakteriyel özelliğinin olması sebebiyle çok sık tercih edilmektedir. Hastane, okul gibi ve benzeri hassas mekanlarda çok kullanılan ve tavsiye edilen bir süngerdir. Çok hafif ve esnek bir malzeme olması nedeniyle solid yapıştırıcı ile kolayca uygulanmaktadır.

Basotect Melamin Sünger Tavan Ses YalıtımıAkustik Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.