Telefon
WhatsApp
Beyaz Melamin Sünger

Beyaz Melamin Sünger | Beyaz Basotect Akustik Sünger

Beyaz melamin sünger antibakteriyel özellikte imal edilen bir ses yalıtım süngeridir. Yapısında hiç bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Yanmaz özellikteki bu sünger alev ile temasında erimemektedir. Alternatif yüzey şekilleri sunulmaktadır. Düşük yoğunluktaki bu ürün çok hafif bir malzemedir. Ses yutum katsayısı yüksek olan akustik bir süngerdir.

Akustik Beyaz Basotect Melamin SüngerAkustik Beyaz Basotect Melamin Baffle Sünger

Beyaz Melamin SüngerBasotect Melamin Sünger

Melamin köpükten üretilen bu sünger basotect olarakta bilinmektedir. Yüzey şekilleri düz ve desenlik olarak elde edilir. Bu desenler yumurta, piramit, labirent ve spesiyaldir. Melamin sünger beyaz yada gri renkte üretilmektedir. Ses yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılan melamin sünger daha güçlü bir izolasyon için epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.

Beyaz Basotect SüngerAkustik Ses Yalıtım Süngeri

Beyaz melamin sünger mekanlarda akustik düzenleme sağlamak amacıyla kullanılabilmektedir. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak kullanılmaktadır. Eko, yankı ve uğultu gibi ses problemlerinin oluşmamasını sağlamaktadır. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyulmasını sağlar. Farklı yüzey şekilleri ile gri ve beyaz renklerde üretilmektedir.

Beyaz Melamin Yumurta SüngerAkustik Ses Yalıtımı

Solid yapıştırıcının duvara bir parmak rulo yardımıyla sürülmesinden sonra uygulama işlemi tamamlanmaktadır. Antibakteriyel özellikteki bu sünger her mekanda kullanılabilmektedir. Esnek ve hafif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kolayca uygulanabilmektedir. Birinci sınıf kaliteye sahiptir. Yanmazlık sertifikası mevcuttur.

Akustik Beyaz Melamin SüngerYanmaz Beyaz Melamin Sünger

ÖZELLİKLER

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Alev almaz bir üründür. Nemden etkilenmez. Küf tutmaz.
  • Farklı formlarda üretilmektedir.
  • Beyaz ve gri renklerde imal edilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Esnek bir yapısı vardır. Hafif bir malzemedir.
  • Birinci sınıf kalitededir.

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.