Telefon
WhatsApp
Gri Melamin Sünger

Gri Melamin Sünger | Gri Basotect Akustik Sünger

 Gri melamin sünger düşük yoğunlukta olmasına rağmen yüksek ses yutum katsayısına sahiptir. Melamin sünger piyasada basotect olarakta bilinmektedir. Melamin süngerin gri renkli olan modelide beyaz rengi ile aynı formlarda ve aynı özelliklerde imal edilmektedir. Yanmazlık özelliği bu üründe de mevcuttur. Antibakteriyel bir süngerdir.

Gri Melamin Düz SüngerGri Melamin Labirent Sünger

Yüzey şekilleri düz, yumurta, labirent, spesiyal ve piramittir. Alternatif desenler sunulmuştur. Tavan ve duvarlara uygulanan melamin sünger ses yalıtımı sağlamaktadır. Etkili bir ses yalıtımı için epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır. Antibakteriyel olması sebebiyle okul, hastane gibi ve benzeri hassas mekanlarda da kullanılabilmektedir.

Gri Melamin Piramit SüngerGri Melamin Spesiyal Sünger

Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akustik düzenelem sağlamak amacıyla da kullanılabilmektedir. Yankı ve eko sorunlarına çözüm olmaktadır. Seslerin daha anlaşılabilir bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır. Yanmaz özellikteki melamin süngerin yanmazlık sertifikası mevcuttur. Birinci sınıf kaliteye sahip olan akustik bir süngerdir.

Gri Melamin Yumurta SüngerTavan Ses Yalıtım Süngeri

Solid yapıştırıcısının sürülmesi ile uygulama işlemi gerçekleştirilmektedir. Tavan ve duvarlara uygulanmaktadır. Hafif bir malzeme olması nedeniyle basit bir şekilde uygulanmaktadır. Esnek bir yapıya sahiptir. Yüksek ses yalıtım performansına sahiptir. Ses yutum katsayısı yüksektir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Antibakteriyel bir süngerdir.

Gri Silindir Melamin SüngerGri Melamin Sünger Kullanım Alanları

ÖZELLİKLER

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Alev almaz bir üründür. Nemden etkilenmez. Küf tutmaz.
  • Farklı formlarda üretilmektedir.
  • Beyaz ve gri renklerde imal edilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Esnek bir yapısı vardır. Hafif bir malzemedir.
  • Birinci sınıf kalitededir.

Gri Melamin Sünger Duvar Ses YalıtımıGri Melamin Sünger Tavan Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.