Bass Küpü Sünger

Bass Küpü Sünger | Köşe Bass Kırıcı Akustik Sünger

Eğlence mekanlarında, müzik odalarında kısacası sesin şiddetli olduğu mekanlarda tercihe göre evlerde, işyerlerinde kullanılan Bass Küpü'nün ses kırıcı özelliği vardır.Diğer akustik düzenleme panelleriyle, malzemeleriyle beraber kullanılan bass küpü etkili bir ses yalıtım malzemesidir. Alçak frekans problemlerinin çözülmesinde de sıklıkla kullanılabilen bass küpü malzemesi, ses akustiğinin düzenlenmesinde tercih edilmektedir.

Bass Küpü SüngerKöşe Bass Küpü

Bass küpü diğer ses yalıtım süngerleri gibi yanmaz değildir fakat alev geciktirici özelliği ile yüksek ısıl değerlere ulaştığı durumlarda tehlike arz etmez.Her ne kadar yanma geciktirici özelliği barındırsa da yangın durumu söz konusu olan mekanlarda kullanılması uygun değildir. Oldukça yüksek frekanstaki bass seslerini kırmak ve ortamdaki akustiği düzenleme amacıyla kullanılmaktadır. Diğer bir adıyla bass kapanı, alçak frekanslı tüm seslerin kontrol edilmesinde son derece başarılıdır.

Akustik Bass KüpüSes Yalıtım Süngeri

Bass küpü, açık gözenekli yapısı ile seslerde istenilen performansı oluşturmak için ideal bir yalıtım malzemesidir. Bass trapler ile beraber de daha etkili sonuçlar almanızı sağlar.Uygulaması oldukça kolaydır, ister profesyonel ekiplerimizden destek alarak, ister kendiniz uygulayarak ürünü uygulayabilirsiniz.

Bass Küpü Ses Yalıtım SüngeriBass Küpü Sünger Uygulaması

Solid yapıştırıcı kullanarak Rulo ve fırça yardımı ile duvarlara ve tavan köşelerine rahatlıkla uygulanabilir. Firmamızla iletişime geçerek yoğun seslerin dengelenmesi ve bas düzenleyici olarak kullanılan bass küpü hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünü temin edebilirsiniz.

Köşe Bass Küpü Kullanım AlanlarıKöşe Bass Küpü Uygulaması

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.