Telefon
WhatsApp
Akustik Labirent Sünger

Labirent Sünger | Yanmaz Akustik Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Labirent SüngerAkustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Süngerler ses düzenlemesi için ses emicilik özelliği taşıyan ses yalıtım süngerleridir. Akustik Süngerler Poliüretan ham maddesinden üretilmektedir. Birinci sınıf kalitede üretilen bu akustik süngerler bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Labirent Ses Yalıtım SüngeriAkustik Sünger

Ses Yalıtımı artık günümüzde ortak yaşam alanlarında artmaktadır. Yeni yapılan bina ve yapılarda ses yalıtım uygulaması sıkça görülmektedir. Ses Yalıtımı ve Akustik düzenleme amaçlı kullanılmaktadırlar.

Melamin Labirent SüngerLabirent Tekno Touch Sünger

Akustik Labirent Süngerler yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümlemede etkili bir çözüm sunmaktadır. Akustik düzenleme sağlayarak sesin daha fazla kaliteli olmasını sağlamaktadır. Akustik süngerlerde bariyerli olarak kullanılması ses izolasyonunda güçlü seslerin izole edilmesi sağlanır.

Labirent Sünger UygulamasıLabirent Sünger Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı dışında ortama dekoratif bir özellik kazandıran süngerlerin farklı renk ve desenleri mevcuttur. Akustik Süngerler yanmaz ve damlacık oluşturmaz bir yapıya sahiptir. Ayrıca  esnek ve kolay şekillenebilir yapısı vardır.

Yüksek ve orta frekans bantlarının yanında düşük frekans bantlarında da etkilidirler. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Ağır Epdm Ses Bariyeri, Bondex Sünger ve Düz Akustik Sünger ile birlikte kullanılabilmektedirler.Özel kimyasallar yardımıyla yanmazlık özelliği kazandırılan Labirent Süngerler Poliüretan köpükten meydana getirilmektedir.

Labirent Sünger Kullanım AlanlarıSes Yalıtımı

Akustik Labirent Sünger Kullanım Alanları; Evlerde, İş yerlerinde, Stüdyolarda, Konferans Salonlarında, Toplantı Salonlarında bunun gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir.

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz bir malzemedir. Ateşle temasında erimez.
  • Rutubetten ve nemden etkilenmez. Küflenmez ve leke tutmaz.
  • Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • Bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

Labirent Sünger 50, 70 ve 90 Yoğunluk Yanmazlık Testleri

tb50 tb50 tb50

LABİRENT AKUSTİK SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

labirent akustik sünger ses yutum verileri

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.