Akustik Spesiyal Sünger

Spesiyal Sünger | Yanmaz Akustik Special Sünger

Spesiyal SüngerAkustik Spesiyal Sünger

Spesiyal Sünger akustik ses yalıtımı yapılması gereken yerlerde kullanılmaktadır. Mekan akustiğini sağlamak amacıyla bir çok alanda kullanılan süngerler yanmaz özelliktedirler. Yoğunluk ve kalınlıklarına göre değişkenlik gösteren süngerler oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptirler.

Akustik Süngerler Poliüretan ham maddesinden üretilmiş olup içerisindeki kimyasallar sayesinde yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Spesiyal Süngerler oldukça uygun fiyattadır ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptirler.

Special SüngerSes Yalıtım Süngeri

Dekoratif bir yapıya sahip olup birinci sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgesine sahiptirler. Spesiyal Süngerlerin amacı daha etkili bir şekilde ortam akustiği sağlayarak sesin daha net meydana gelmesini sağlamaktır. Özel olarak üretilen spesiyal süngerler en iyi standartlarda üretilmektedirler. Diğer akustik süngerlerden %20 daha fazla ses yutumu sağlarlar.

Tekno Touch Spesiyal SüngerBasotect Spesiyal Sünger

Farklı renk ve desenlere sahip akustik süngerler yüzeyi sprey boya ile boyanabilen birinci sınıf kalitede ürünlerdir. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma, aşınma ve küflenme gibi olumsuz sonuçlara maruz kalmamaktadırlar. Yapısı esnek ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır.

Kullanım Alanları olarak Müzik Kayıt Odaları, Stüdyolar, Hidrofor Odaları, Evler, Cafeler, Düğün Salonları ve Hastane gibi mekanlarda akustik ses düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan spesiyal süngerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Spesiyal Sünger Duvar Ses YalıtımıSpesiyal Sünger Ses İzolasyonu

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz bir malzemedir. Ateşle temasında erimez.
  • Rutubetten ve nemden etkilenmez. Küflenmez ve leke tutmaz.
  • Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Sıcaklık daynımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 - 1,12

Akustik Ses YalıtımıSpecial Sünger Kullanım Alanı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.