Telefon
WhatsApp
Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Akustik Sünger

Tekno touch, melamin köpükten yada poliüretan köpükten üretilen süngerlerin üzerine kadife kaplanarak renk kazandırılan akustik sünger çeşitidir. Görsellik açısından mekanlarda dekoratif amaçlıda kullanılabilen tekno touch renkli bir akustik çözümleme sunmaktadır. İstenilen renklerde imal edilebilmektedir.

Flok Kaplama Akustik Sünger UygulamasıTekno Touch Sünger Fiyatı

Yüzeyi kadife kaplı olup kullanılan alanda dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Farklı bir çok renkte üretilebilen bu süngerler yumurta, labirent, special formlarda üretilebilmektedirler.

Tekno Touch Kadife Kaplı SüngerKadife Kaplı Sünger

Yüzey şekilleri düz ve üç farklı desende üretilmektedir. Bu desenler yumurta, labirent ve spesiyaldir. Ebatları 50 x 50 cm, kalınlıkları 30 mm - 40 mm ve yoğunluğu 50 dns dir. Mekanlarda yankı ve ekoyu engellemektedir. Kaliteli ses duyumu sağlamak amacıyla tavan ve duvarlara uygulanmaktadır.

Tekno Touch Sünger UygulamaAkustik Ses Yalıtımı

Renk ve model seçenekleri sayesinde mekanlarda modern ve şık bir görünüm oluşturmaktadır. Tavan ve duvarlara uygulanarak kullanılan akustik bir süngerdir. Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilmektedir. Ses sorunlarının giderilmesinde mükemmel bir performans sergilemektedir.

Tekno Touch SüngerAkustik Sünger

ÖZELLİKLER

  • İstenilen renklerde üretilebilir.
  • Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir.
  • Yoğunluk 50 dns dir. Ebatları 50 x 50 cm dir. Kalınlıkları 30 mm - 40 mm dir.
  • Kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilebilir. Kullanım alanı geniştir.

Akustik Ses Yalıtım SüngeriRenkli Tekno Touch Sünger

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.