Telefon
WhatsApp
Vicoustic Flexi Sünger

Vicoustic Flexi Sünger | Akustik Kare A50 Panel

Vicoustic Flexi SüngerVicoustic Flexi Akustik Sünger

Vicoustic flexi sünger yüzeyinde kare halinde bölmeler olan ve açık gözenekli bir akustik süngerdir. Kare sünger olarak da bilinmektedir. Poliüretan köpükten elde edilmektedir. 50 x 50 cm boyutlarında, 26 dns yoğunluğunda ve 50 mm kalınlığında imal edilmektedir.

Akustik SüngerVicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik düzenlemede yüksek performans sergileyerek ses sorunlarının giderilmesinde önemli bir rol oynar. Üretim rengi gridir. Seslerin yankı ve eko gibi problemlerden etkilenmemesini sağlamaktadır. Ses emici özellikte olan vicoustic flexi sünger ortam akustiğini kontrol altına almaktadır.

Renkli Vicoustic Flexi SüngerRenkli A50 Kare Sünger

Genel olarak stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları gibi ve benzeri mekanlarda kullanılan ve performansı üst seviye olan akustik bir süngerdir.

Ses Yalıtım SüngeriKare Flexi Sünger

Esnek bir yapısı olan vicoustic flexi sünger çok hafif bir malzemedir. Bu nedenle sorun çıkarmadan direkt olarak tavana yada duvarlara uygulanabilmektedir. Solid adı verilen yapıştırıcının sürülmesi ile uygulama işlemi yapılmaktadır. Kare sünger nemden etkilenmemektedir ve küf tutmamaktadır.

Vicoustic Flexi Sünger UygulamasıVicoustic Flexi Sünger Kullanım Alanları

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.