Telefon
WhatsApp
Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım uygulamalarında kullanılan ses yalıtım malzemeleri türüne göre farklılık göstermektedir.Ses yalıtım uygulaması sayesinde rahatsızlık veren istenmeyen sesleri azaltabilir, engelleyebilir  fakat tamamen yok edemeyiz.Sesin kişiye vermiş olduğu zararları en aza indirmek için yapılan ses yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemelerden birisi ses yalıtım süngerleridir.Akustik süngerler uygulanan ortamda bulunan ses olaylarını eko, yankı gibi durumları engeller.Yanmazlık özelliği bulunan akustik süngerlerin farklı renk seçenekleri bulunmaktadır, ve bu sayede ortama güzel bir hava katar.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım uygulaması yapılacak ortamın akustiği dikkate alınacak ise akustik paneller ve diğer akustik süngerler (basotect melamin sünger, teko touch sünger,basstrap sünger,vicoustic flexi a50 sünger) tercih edilebilir. Basotect melamin süngerler düşük yoğunluğuna rağmen yanmazlık özelliği daha gelişmiş ve ses kesim gücü geliştirilmiştir. Üstelik beyaz,açık gri ve koyu renklerine ve antibakteriyel özelliğede sahiptir. Tekno touch sünger her renkte ve modelde bulunabilen yankı engelleyici akustik süngerdir. Basstrap ve bass küpü köşelerde kullanılarak yankıyı önler. Vicoustic flexi a50 süngerler akustik mekanlarda kullanılan düşük yoğunluklu yanıcı akustik süngerdir. Doğru ses yalıtım malzemeleri kullanımı için telefon veya mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Zeminde ses yalıtım uygulaması yapmak için kullabileceğiniz malzemeler kauçuk levha, mantar şiltesi, mantarlı kauçuk levha ve kauçuk tabanlı akustik halıdır.Levha ve şiltelerde farklı kalınlık olması sayesinde her uygulamada kullanılabilir hale getirilmektedir. Akustik halı ofis,toplantı odası vb. her yerde kullanılabilen farklı renklere sahip ses yalıtım malzemesidir. Darbe ve titreşimli sesleri kesebilmesi alt kısmına lamine edilmiş kauçuk sayesindedir.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Sesin yüksek ölçüde kesebilmek için en iyi malzemeler bariyerli ses yalıtım süngerleri, ağır epdm bariyer ve rebonded bondex süngerpanlardır.Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak, ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ses Yalıtım Malzemeleri

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.