Ağır Epdm Ses Bariyeri

Ağır Epdm Ses Bariyeri | Ses Kesici İzolasyon Malzemesi

Ağır epdm ses bariyeri titreşim, darbe yada yapı kaynaklı olan gürültülerin izolasyonunu, duvar, zemin ve tavandan gelebilecek ses geçişlerini engellemek, bina dışından gelebilecek sesleri engellemek için kullanılır.Çok sık tercih edilen bir malzemedir. Yoğunluğu çok yüksektir. Ses kesici özellikte bir yalıtım malzemesidir. Tek başına yada ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanabilmektedir. Farklı kalınlıklarda temin edilebilir. Rulo yada plaka olarak elde edilebilir.

Ağır Epdm Ses BariyeriEpdm Ses Kesici Bariyer

Epdm ses bariyeri iki adet sünger yada akustik sünger arasına konularak kullanılabilmektedir. Ses yalıtım performansını artırır. Ses kesici bir bariyerdir. Güçlü bir ses izolasyon malzemesi olması nedeniyle akustik süngerler ya da süngerpan malzemesinin yeterli olmadığı yerlerde kullanılarak, yüksek oranda ses yalıtımı yapılmasını sağlamaktadır. Ses geçişlerinin engellenmesi için kullanılan epdm ses bariyeri üst düzey bir performansa sahiptir.

Ağır Ses Yalıtım BariyeriSes İzolasyon Malzemesi

Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda bir ortamdan başka bir ortama ses geçişlerinin engellenmesi için kullanılır. Bir mekana dış ortamdan giren sesler yada mekandan dışarıya çıkan gürültülerin geçişlerini kayba uğratır. Epdm ses bariyeri kullanılarak yapılan ses yalıtımı yüksek oranda verim almanızı sağlayacaktır.Firmamızla iletişime geçerek ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünü temin edebilirsiniz.

Ağır Epdm Ses Bariyeri Kullanım AlanıZemin Ses İzolasyonu

Ağır Ses Kesici BariyerDuvar Ses İzolasyonu

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.