Telefon
WhatsApp
Akustik Kumaş Kaplama

AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANELLER | KUMAŞ KAPLAMA

Akustik kumaş kaplı paneller isteğe göre ön ve arka bölümleri özel cam tülü (akustik kumaş) ile kaplanmış olan yine talebinize göre aliminyum çerçeveye oturtulmuş farklı renk seçenekleri olan ürünlerdir.

Kumaş Panel Duvar UygulamasıAkustik Kumaş Panel

Kaplanan kumaş darbe ve yangın dayanımlı olabilmektedir. Kenar büküm bölümleri arka tarafa 3 cm - 5 cm dönmektedir. İçerisinde kullanılan cam yünü 96 kg/m3 dansite yoğunlukta levhadır. 

Kumaş PanelKumaş Kaplı Panel Sinema Uygulaması

Ebat standartları 60 * 60 cm, 60 * 120 cm, 60 *180 cm, 60 * 240 cm, 60 * 270 cm, 60 * 300 cm standart ölçüler olup özel ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Kenar kalınlıkları ise 20 mm ve 40 mm olarak satışa sunulmaktadır. Daha önce söylediğimiz gibi talebiniz olursa tüm kenarları aliminyum çerçeveye oturtulmuş olabilmektedir. NRC akustik değerleri 0.90 - 0.95 arasında değişim göstermektedir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel UygulamasıKumaş Kaplı Panel

Yangın dayanımı UNE - EN 13501-1:2007 stadartlarına göre B s2 d0 sınıfındadır. Uygulama çekli Kanca veya Z lips şeklindedir. Haç profil gibi farklı kenar detayları olan kumaş kaplı akustik paneller mevcuttur.

Akustik Panel Toplantı Odası UygulamasıAkustik Kumaş Panel Uygulaması

 

 

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.