Telefon
WhatsApp
Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı

Solvent bazlı yapıştırıcılardan olan akustik sünger yapıştırıcısı, yani aks rapid sünger yapıştırıcısı, hızlı yapıştırıcı gurubundan olan aks rapid sünger yapıştırıcıları, solvent bazlı sentetik yapıştırıcı ailesindendir. Aks Solvent bazlı sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür.

Akustik Sünger YapıştırıcısıSolid Bazlı Yapıştırıcı

Kolay ve pratik uygulama kolaylığı sunan kontak sünger yapıştırıcıları, rulo fırça ve hava tabancası ( pistole ) ile uygulama imkanı sunmaktadır. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile istenirse çift yüzeye ince bir film olarak uygulanır. İthalat ihracat yapan firmamız dünyanın her ülkesine kontak yapıştırıcıları ve akustik süngerleri ihraç etmektedir. Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir

Ses Yalıtım Süngeri YapıştırıcısıSes Yalıtım Malzemesi

Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir.Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır. Akustik sünger, ses yalıtım süngeri, ses yalıtım malzemesi veya akustik panel uygulaması yapmak malzemeyi bölgeye uygulamak için aks rapid sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz. Bu süre uygulanan miktara, oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir

Sünger YapıştırıcısıAks Rapid Sünger Yapıştırıcısı

Ses yalıtım süngerlerini veya ses yalıtım malzemelerini alana uygulamak için kaliteli aks rapid yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Solid Bazlı Akustik Sünger YapıştırıcısıSes İzolasyon Sünger Yapıştırıcısı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.