Telefon
WhatsApp
Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan

Bondex süngerpan yüksek frekanstaki güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılan ses kesici bir süngerdir. Yüksek yoğunluğa sahiptir, küçük sünger parçacıklarının tekrar sıkıca ve yoğun bir şekilde birleştirilmesinden meydana gelmektedir. Kalınlıkları 10 mm - 70 mm arası değişmektedir ve yoğunlukları 110 dns - 180 dns arası üretilmektedir. Ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla duvarlara ve tavanlara uygulanmaktadır. Katlar arası ses geçişlerinin engellenmesi için zemine de uygulanabilmektedir. İnşaat ses yalıtım uygulamalarında çok tercih edilen bir malzemedir.

Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

Süngerpan yanmazlık özelliğine sahip olan ve bu özelliği sayesinde herhangi bir yangın sırasında alevlerin büyümesine engel olarak büyük tehlikelerin önüne geçen ses yalıtım malzemesidir. Bondex süngerpanın yetersiz kaldığı aşırı sesli ortamlarda Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilen süngerpan çok güçlü sesleri izole edebilmektedir.

Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

Geniş kullanım alanına sahip olan süngerpan poliüretan köpükten üretilmektedir. Kullanılacak süngerin yoğunluğuna ve kalınlığına göre sağlanılacak ses yalıtım performansı farklılık göstermektedir.

Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

Jeneratör odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, müzik odası, stüdyo, kompresör odası, makine dairesi, hidrofor odası, kazan dairesi gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Üstün ses yalıtım performansına sahiptir. Solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Tavan, duvar ve zemin uygulamalarında kullanılabilmektedir.Firmamız ile iletişime geçerek ürün hakkında bilgi alabilir, ürünü temin edip kendiniz uygulayabilir, Profesyonel ekiplerimiz tarafından da uygulatabilirsiniz.

Bondex SüngerpanBondex Süngerpan

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.