Telefon
WhatsApp
Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı akustik halılar ses emici özellikleriyle ortamda bulunabilecek gürültü kirliliğini önler ve ses yalıtımı sağlar.Akustik halı uygulanan zeminde herhangi bir kayma görülmez bunun yanı sıra Leke tutmadığı gibi aşınma durumları da olmaz.Boyutsal olarak sabittir.

Kauçuk Tabanlı Akustik HalıKauçuk Tabanlı Halı

Herhangi bir çekme,kırılma yada potluk yapmaz.Su ve Normal Deterjan ile Temizliği sağlanabilir, temizlik işlemi yapıldığında örneğin yıkandığında bulunduğu ortama herhangi bir koku bırakmaz.Kauçuk Tabanlı Akustik Halılar titreşim, darbe gibi önlemeleri sağlamak adına üretilen halılardır. Bu halıların özellikleri sayesinde ortamda meydana gelen sesler tamamen engellenmiş olur ve uygulanan zeminde üstten alttan gelebilecek sesleri önler.

Akustik HalıSes Yalıtım Halısı

Örnek vermek gerekirse darbeli çalışan makinelerin altına bu halılar konulabilir.Ofis, Okul, Ev hastaneler İş yerleri vb. gibi mekanlarda çok kullanılır.Kauçuk Tabanlı Akustik Halılar herhangi bir yapıştırıcı gerektirmeden direk zemine serilebilmektedir.Ses Engellemesinin yanı sıra uygulandığı ortama görsel olarak bir hava katar.Eğer sizde Kauçuk tabanlı akustik halı temin edip istenmeyen seslerden kurtulmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Zemin Ses Yalıtım MalzemesiTitreşim Emici Akustik Halı

Tek bir kalemde tüm özelliklerini saymak gerekirse;Yanmaz özelliktedir, Su ile yıkanabilir, PVC tabanı sayesinde zeminde kaymaz, Leke tutmaz, Nemden etkilenmez ve küf tutmaz, Antibakteriyel bir süngerdir, Akustik özelliklere sahiptir.

Pvc Tabanlı Akustik HalıKauçuk Tabanlı Halı Uygulaması

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.