Telefon
WhatsApp
Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha | PARKE VE ŞAP ALTI SES YALITIM MALZEMESİ

Mantarlı kauçuk levha olarak adlandırılan malzeme mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir.Darbe oluşumlu seslerin izole edilmesi için rulo veya kauçuk ham maddeli levhalar şap altına veya parke altında kullanılmaktadır.Bu malzeme genellikle yürüme kaynaklı ayak ve topuk seslerini önleme amacı ile kullanılmaktadır.

Mantarlı Kauçuk ŞilteRulo Mantarlı Kauçuk Şilte

Kullanıldığı yerler Hastane, okul , konut vb. gibi binada duvar ve zeminde darbe ve vibrasyon kaynaklı seslerin yalıtımında kullanılabilir.Mantarlı kauçuk levha farklı aşamalardan geçerek parçalanır ardından sıkıştırılır ve talep edilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir.

Mantarlı Kauçuk LevhaZemin Ses Yalıtım Malzemesi

Esnek ve Darbe emici özelliğe sahiptir ve hijyenik bir üründür.Esnek yapıdadırlar ve istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.Mantarlı kauçuk levhanın tercih edilmesinin bir nedeni de kolay montaj sağlamasıdır.

Şap Altı Mantarlı Kauçuk LevhaParke Altı Mantarlı Kauçuk Levha

Uygulamadan sonra herhangi bir koku söz konusu olmaz,kolay yıpranmadığı gibi de alev damlacıkları oluşturmaz.Nemden Etkilenmez küf tutmaz suyla temizliği yapılmaktadır.Aynı zamanda Makine temellerinde vibrasyon emici olarak ta kullanılır örnek olarak Asansör Motoru, jenaratör kompresör vs gibi makinelerde titreşimleri önlemek amacıyla kullanılır.Firmamız ile iletişime geçerek ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünü temin edip kendiniz uygulayabilirsiniz yada profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulatabilirsiniz.

Mantarlı Kauçuk Levha Kullanım AlanlarıZemin Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.