Telefon
WhatsApp
Ses Yalıtım Süngerleri

Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngerleri Poliüretan ve melamin maddelerinden elde edilir.Ses yalıtım süngerlerinin kullanım amacı seslerin bir ortamdan başka bir ortama geçişine engel olmaktadır. Seslerin kontrol altına alınmasını sağlar. Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda çeşitli desenler ve ebatlarda elde edilmektedir.

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Malzeme seçimi istenilen oranda ses yalıtımının sağlanması ve etkili sonuçlar elde edilmesi için önemli bir konudur.

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Ses Yalıtı süngerlerinin bir çoğu yanmazlık özelliği taşımaktadır.Ses emilimi sağlar. Ses yutum katsayıları yüksektir. Doğru malzeme kullanımıyla yüksek frekanslı sesler dahi izole edilebilir. Akustik özellikte olan ses yalıtım süngerleride bulunmaktadır. Bu süngerler seslerin düzenlenmesini istenmeyen ses olaylarının engellenmesini ve daha kaliteli duyulmasını sağlar. Farklı formlarda üretilmektedir.

Akustik Melamin Süngerler

Ses yalıtım süngerleri kendisine özel yapıştırıcısı ile uygulanır. Solid adı verilen bu yapıştırıcı güçlü bir maddedir. Malzemeye zarar vermeden sağlam bir şekilde yapıştırır. Ses yalıtım süngerleri nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Birinci sınıf kalitede malzemelerdir. Kalite standart belgeleri ve yanmazlık sertifikaları bulunmaktadır.Firmamız ile iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, profesyonel ekiplerimiz tarafında ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz.

Bariyerli Ses Yalıtım Süngerleri

Yanmaz Akustik Sünger UygulamasıYanmaz Sünger Uygulaması

Akustik Sünger UygulamasıAkustik Ses Kırıcı Süngerler

Basotect Sünger Ses YalıtımıMelamin Sünger Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.