Telefon
WhatsApp
Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha | PARKE VE ŞAP ALTI SES YALITIM MALZEMESİ

Zemin kauçuk levha, zeminde oluşabilecek darbe ve ses titreşimleri engellemek için kullanılır.  Sap veya parke altlarında kullanarak ses izolasyonunu sağlamış olursunuz.Bu sesleri en az indirmek için kauçuk levha ve epdm ses bariyeri kullanılmaktadır. Zemin kauçuk levha kullanarak zemindeki ısı ve ses izolasyonunu sağlamış olursunuz.Kauçuk Levhalar genelde parke altı veya şap altı kullanıldığından dolayı vibrasyon emici olarak da kullanılabilir.

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Şilte

Kullanım alanlarına değinmek gerekirse: Jeneratör, asansör motoru, kompresör, hidrofor, torna vs. gibi tüm makinelerde titreşimleri önlemek amacıyla, Hastaneler, konutlar, okullar vb. gibi birçok yerde duvar ve zeminlerde oluşabilecek darbe ve sesleri engellemek için rahat kullanılır. Firmamızla ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rulo Zemin Kauçuk LevhaZemin Ses Yalıtım Malzemesi

ZEMİN KAUÇUK LEVHA ÖZELLİKLERİ

Kalınlıkları 1 mm - 10 mm arasıdır.
Şap ve parke altında kullanılabilir.
Direk zemin altına uygulanabilir.
Lw = 24 darbe sesi azaltım değerine sahiptir.
265 ile 400 kg/m3 arası yoğunluktadır.
Diğer ses yalıtım malzemeleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

Şap Altı Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha Uygulaması

Parke Altı Zemin Kauçuk LevhaZemin Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.