Telefon
WhatsApp
Zemin Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte | Parke ve Şap Altı Ses Yalıtım Malzemesi

Granül mantardan üretilen zemin mantar şilte istenilen boyut ve kalınlıklarda üretilmektedir. Titreşim ve vibrasyondan oluşan sesleri engellemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir.Darbe kaynaklı seslerin oluşumunu engelleyerek rahat yaşanacak ortam oluşturur. Zemin mantar şilte sık bir şekilde inşaat sektöründe kullanılır. Uygulandığı mekana ses yalıtımı sağlar. %50 sıkıştırmada %88 geri toparlanma gösteren ürün,kimyasal maddelere karşı diğer yalıtım malzemelerine oranla çok daha dayanıklıdır.

Zemin Mantar ŞilteZemin Mantar Levha

Kullanım alanlarına değinmek gerekirse zemine uygulama yapılacak her ortamda kullanılabilir spor salonu, stüdyo salonu, müzik odası, bateri odası, inşaat sektörü, tekstik sektörü, binalarda, iş yerlerinde, atletizm pistleri, basketbol sahaları, voleybol sahaları, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor sahaları, açık yada kapalı spor sahaları vb. gibi ortamlarda ses yalıtımında rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.Parke altında kullanılacak ise yapışkan kullanmaya gerek yoktur.Ancak kullanmak istenmez ise mutlaka özel yapıştırıcı ile yapıştırılmalıdır. 

Zemin Ses Yalıtım MalzemesiSes Yalıtım Malzemesi

ÖZELLİKLER

Yüzeyi granül dokudur.
Direk zemin altına serilebilir.
Parke ve şap altında kullanılabilmektedir.
Yanmaz : B2 (DIN 4102-1)
Isı geçirgenlik : 0.06 K/W 5 mm (DIN 52612)
Ses yalıtımı : Lw = 20 db.
Kalınlıkları 1 mm - 10 mm arasıdır.

Zemin Mantar Şilte Kullanım AlanlarıParke Altı Zemin Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte UygulamasıParke Altı Zemin Mantar Şilte

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.