Telefon
WhatsApp
Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Uygulama Firmaları

Ses Yalıtımı ortamdaki ses frekanslarının akustik düzenlemesinin sağlanması için uygulanmaktadır. Ses Yalıtımı kullanılacak malzemeler ses seviyesine göre değişkenlik gösterebilmektedir.Bu gibi durumlarda etkili çözüm için bariyerli süngerlerde ses yalıtım çözümleri olarak kullanılabilmektedir. Ses yalıtımında kullanılan her malzemenizin gerekli sertifika ve belgeleri tamamlanmış olup. I. sınıf yanmaz ISO belgesine de sahiptirler. Bu yüzden yapılan bir çok uygulamada etkili çözüm alınabilir.

Müzik odası ses yalıtımıStüdyo ses yalıtımı

Huzurlu bir alanda yaşamayı kim istemez değil mi? Buna istinaden yapılan her türlü yalıtım uygulamaları bir ses akustiği sağlamaktadır. Duvarlara akustik süngerleri uyguladığınızda ortamdaki yankı ve istenmeyen sesin olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. Ses izolasyonu ve ses yalıtımı sağlayan tüm test raporları bulunan ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde sorun çıkartan veya performans sağlamayan bir uygulama gerçekleştirmiş olacaksınız.

Toplantı odası ses yalıtımıOfis ses yalıtımı

Ses Yalıtımı gürültüden kurtulmanın en temel yolu olarak bilinmektedir.Yaşam kalitesine katkı sağlayan bu uygulamalar ortama net bir ses frekansı sağlarlar. Yaşam kalitesine önem verilen çalışma ortamlarında da ses seviyesi önemsenmektedir. 

Sinema salonu ses yalıtımıSes kayıt odası ses yalıtımı

Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanabilir. Ses izolasyonu akustik süngerlerin bariyerli olan türleriyle de sağlanabilir. Ancak en yoğun sünger olan bondex sünger ile daha çok performans alınmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızda bondex bariyerli süngerpan'ı önermekteyiz.

Ev sinema odası ses yalıtımıReji odası ses yalıtımı

Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanabilir. Ses izolasyonu akustik süngerlerin bariyerli olan türleriyle de sağlanabilir. Ancak en yoğun sünger olan bondex sünger ile daha çok performans alınmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızda bondex bariyerli süngerpan'ı önermekteyiz.

Çağrı merkezi ses yalıtımıAkustik kabin ses yalıtımı

Ses Yalıtım Uygulaması Yaptığımız Alanlar;

  • Binalarda komşu duvarlar arası ses yalıtım uygulamaları,
  • Binalarda döşeme arası ses yalıtım uygulamaları,
  • Ev Stüdyo, ses kayıt stüdyosu, TV ve radyo stüdyoları ses yalıtım uygulamaları,
  • Dış cephe ses yalıtım uygulamaları,
  • Makine odaları, jeneratör odaları, asansör odaları,
  • hidrofor dairesi, kazan dairesi ses yalıtım uygulamaları,
  • Sunum odası, sinema odası, home theatre (ev sineması) ses yalıtım uygulamaları,
  • Toplantı odası, konferans salonu ses yalıtım uygulamaları.

Yaşam kalitesini artırmak için bizlere net bir ortam sunan akustik ses yalıtım çalışmaları ile daha verimli ortam sağlanabilmektedir. Ses problemleri işitme kaybı, sinir bozuklukları, dikkat dağınıklığı gibi olumsuz etkilere yol açar. Sesin şiddetine göre seçilecek malzeme ses yalıtımı uygulamalarında büyük önem taşımaktadır.

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.