Telefon
WhatsApp
Akustik Kabin Ses Yalıtımı

Akustik Kabin Ses Yalıtımı | Ses Kayıt Odası Akustik Düzenleme

Akustik kabinler müzik aletleri vs. gibi çalgı aletleri ile kayıt, çalışma yapmak için Kullanılır.Gerekli profesyonel izolasyonunu sağlanması, herhangi bir ses azaltması genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır.

Akustik Kabin Ses YalıtımıAkustik Kabin Ses İzolasyonu

Akustik kabin titreşime ve vibrasyona karşı izole edilmektedir.Kapı kapandığında ses yalıtımı için epdm bariyerler bulunmaktadır.Akustik kabinlerin Ses yalıtımı dışardan içeriye ya da içeriden dışarıya ses giriş çıkışını engelleyecek şekilde uygulanmaktadır. İç yüzeyi yanmaz ses yalıtım malzemesiyle kaplanmaktadır.

Akustik Kabin Ses DüzenlemeAkustik Ses Kayıt Odası

Bunun yanı sıra kabin içerisinde oluşabilecek yankıyı engellemekle beraber ortama güzel bir hava katmaktadır.Bu işlem Profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.Firmamız ile iletişime geçerek Akustik Kabin Ses Yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz.

Ankara Akustik Kabin Ses YalıtımıAkustik Kabin Fiyatları

Kabin Ses YalıtımıAkustik Oda Ses Yalıtımı

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.