Telefon
WhatsApp
Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan mekanlardan biriside çağrı merkezleridir.Direk müşteri odaklı çalışma yapılan çağrı merkezlerinde hem çalışanlar için hemde telefonda görüşülen müşteriye aktarılan sesten ötürü önemlidir.

Çağrı Merkezi Ses YalıtımıCall Center Ses Yalıtımı

Mekana uygulanan yalıtım sayesinde dış seslerden uzak bir şekilde çalışanlar rahat olarak işlerine devam etme olanağı oluşacaktır.Çağrı merkezlerinde ses yalıtımı uygulaması yapılacağı zaman tercih edilmesi gereken malzeme tekno süngeri ses yalıtım uygulaması olmalıdır.

Akustik Ses YalıtımıÇağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Profesyonel ekipler tarafından yapılmayan çalışmalarda kalite bir yalıtım sağlanmayabilir yani problemler ortaya çıkabilir.Sesin tamamen ortadan kalkması ses yalıtımı ile sağlanabilir bunun yanı sıra sesin minimum seviyeye indirilmesi için masa arası seperatörler kullanılarak sesin minimum seviyeye indirilmesi sağlanabilir.Tavan baffle paneller, kumaş paneller ve süngerler gibi ürünlerde tercih edilmelidir.

Akustik Ses DüzenlemeÇağrı Merkezi Ses İzolasyonu

Çağrı merkezlerinde uygulanmayan ses yalıtımı birçok olumsuzluğa yol açacaktır.Uğultu, gürültü kirliliği gibi problemler başlıcalarıdır.Ses yalıtım uygulamalarında akustik panelle birlikte akustik şilte kullanılmalıdır.Bu sayede ses yutulması sağlanabilir, gürültü oluşumu engellenebilir.Masa seperatörleri görev yapan kişilerin ses karmaşasını engeller.Bunun yanı sıra ortama güzel bir hava katar.Sizde Ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Akustik Sünger UygulamasıÇağrı Merkezi Seperatör Uygulaması

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.