Telefon
WhatsApp
Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik odasında çalışmalarınızı yapabilmeniz ve müzikal yeteneğinizi geliştirebilmeniz açısından ses yalıtımı çok öneli bir uygulamadır. Çalışma esnasında oluşan seslerin dış çevreyi rahatsız etmemesi için ses yalıtımı yapılmaktadır.

Müzik odası ses yalıtımıMüzik odası panel uygulaması

Aynı zamanda konsantre bozukluğu yaşanmaması ve ileride profesyonelliğe adım atabilmek içinde müzik odasında ses yalıtımı gereklidir.

Ankara Akustik ses yalıtımıMüzik odası duvar tavan panel uygulaması

Müzik odası akustiğininde düzenlenmesi gerekmektedir. Bu işlem akustik süngerler yada akustik kumaş kaplı paneller ile sağlanabilmektedir. Seslerin kalitesini arttırmak, müzik odasında eko, yankı ve uğultu gibi ses sorunlarının engellenmesini sağlamak için akustik ürünler duvarlara ve tavanlara kaplanmalıdır.

Müzik odası ses yalıtım uygulamasıMüzik odası ses izolasyonu

Müzik odası akustik düzenlemeMüzik odası akustik ses düzenleme

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.