Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Sık ve yoğun bir çalışma ortamı olan reji odalarının sağlıklı çalışma ortamına dönüştürülmesi için gerekli ses yalıtım malzemeleri ile yalıtılması gerekir.Bilindiği üzere reji odaları Televizyon stüdyolarında yayın bileşenlerinin ekrana aktarıldığı bölüm olduğu için içerisinde Altyazı operatörü, Teknik yönetmen ve resim çizici vs. gibi görevlilerin çalıştığı ve iletişimin oldukça önemli olduğu bu odalarda yapılacak olan ses izolasyonu Deneyimli Profesyonel ekipler tarafından uygulanmalıdır.

Reji odası ses yalıtımıReji odası akustik yalıtım

Reji odalarında oluşan sesin, dışarıdan gelebilecek olan seslerin azaltılmasında kullanılan tercih edilen en önemli malzeme akustik süngerlerdir.

Ankara ses yalıtımAnkara akustik ses yalıtım

Ortamda oluşabilecek yankı, eko ve çınlama gibi konularda Ses yalıtımı sayesinde en aza indirerek kurtulabilirsiniz, aynı zamanda akustik süngerler ortama görsel açıdan güzel bir hava katmaktadır.

Reji odası ses yalıtım uygulamasıReji odası ses yalıtım fiyatları

Reji odası ses yalıtımı uygulaması yapılırken titiz bir çalışma söz konusu olmalıdır.Ses yalıtımı için kullanılacak malzemeler Akustik melamin süngerler, epdm bariyerli sünger, kauçuk tabanlı akustik halı gibi ses yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır.

Reji odası akustik ses düzenlemeReji odası piramit sünger uygulaması

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.