Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger | Ses İzolasyon Süngeri

Bondex Süngerler birinci sınıf ürünlerden elde edilmiş olan kırpıntı ve atış kumaş, sünger ürünlerinden yapılmaktadır. Yani normal süngerlerin çok ufak parçalar haline getirilmesi sonucunda tekrardan sıkıca birleştirilmesinden oluşan çok yüksek ses izolasyon süngerleridir.

Bariyerli Bondex SüngerBariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtımı, ses izolasyonu uygulamalarında sıklıkla kullanılan süngerler bondex süngerlerdir. Bondex süngerler sıkıca birleştirilmiş süngerler oldukları için yoğunlukları da yüksektir, bundan dolayı ses geçirgenliği düşüktür, sık kullanım nedenlerinden biriside budur.

Bariyerli Rebonded SüngerBariyerli Süngerpan

Ancak aşırı derecede  güçlü bir ses kesilmek isteniyor ise ve bu durumda bondex süngerler yetersiz kalıyor ise Bariyerli bondex süngerler kullanılmalıdır.Bariyerli Bondex Sünger iki bondex süngerin arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha güçlü bir ses izolasyonu sağlanmış olur.

Ses Yalıtım SüngeriBariyerli Bondex Sünger Uygulaması

Ağır kurşun bariyer ses yalıtım bariyeri olarak da bilinir, kauçuk ham maddeli bir ses izolasyon malzemesidir.Ağır bariyer, bondex sünger veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 - %100 Ses Yalıtımı Sağlar.Detaylı bilgiye sahip olmak, ses yalıtım uygulaması yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Duvar Ses YalıtımıBariyerli Ses İzolasyon Süngeri

KESİK PİRAMİT SÜNGER | AKUSTİK YANMAZ SÜNGER

Kesik Piramit süngerler akustik özellikteki muhteşem ses yutum değerlerine sahip ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtım uygulamalarında etkili bir performans sağlayan kesik piramit süngerler farklı formlarda üretilmektedirler.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Special Piramit Sünger | Yanmaz Desenli Sünger

Yanmaz akustik special ses yalıtım süngerleri istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik amaçlı kullanılan ses yalıtım süngerleridir. Farklı desenlerde üretimi sağlanan akustik süngerler duvar ve tavanlarda dekoratif bir görünüm sağlamaktadırlar. 

Akustik Special Piramit Sünger

 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ

Teknofoam Akustik İzolasyon Firması olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünleri : İş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; ayrıca müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için Teknofoam olarak hizmet vermekteyiz.

 

SES YALITIMI UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Mini Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Makine Odaları Ses Yalıtımı, Jeneratör - Klima Odası Ses Yalıtımı, Reji-Radyo-Televizyon Kanalı gibi mekanlar için Ses İzolasyonu uygulamalarımız vardır. Ses İzolasyonu, Akustik Tasarım, Akustik Yalıtım,Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme,Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ETKİLİ FAALİYET ALANLARI

Ses Yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur.